Venablock Львів ♻️ Venaseal - медичний клей, ціни на Venaseal / Venablock, відгуки | Україна | Судинний хірург - лікар флеболог vascular.in.ua

Що таке медичний клей (Venaseal/Venablock)?

Venablock / Venaseal – це процедура, яка полягає в УЗД-контрольованому введенні у просвіт вен спеціальної речовини, медичного клею, яка склеює вену зсередини. Це призводить то припинення кровотоку у вені і поступовому перетворенні її на тяж.

Переваги полягають у можливості проведення процедури в амбулаторних умовах. Втручання виконується під ультразвуковим контролем, і часом займає лише кілька хвилин. Важливо, що введення клею не потребує проведення інфільтраційної місцевої анестезії, а механізм дії не базується на “спалюванні” вени високою температурою, що виключає ризик виникнення синців, гематом, опіків або затерпання шкіри.

Які вени можна лікувати медичним клеєм?

Прийнято вважати, що медичний клей дає гарні результати у лікуванні стовбурів великої чи малої підшкірних вен. Переваги методики більш відчутні у пацієнтів без варикозно змінених і видимих бічних гілок великої або малої підшкірної вени. Чому використано слова “прийнято вважати” – бо на сьогодні ми ще не бачили результатів лікування варикозу у віддаленому періоді (наприклад, лазерна або радіочастотна абляція використовується у світі уже більше 15 років, і ми можемо бачити результати у пацієнтів, яким виконувались процедури 5-10-15 років тому).

 

У чому полягає процедура?

Процедура не потребує спеціальної підготовки, будь-якої анестезії чи обмеження способу життя. Обробка шкіри розчином антисептику проводиться для Вашої безпеки. Під час введення клею ви лежите на кушетці, слухаєте музику, а вам за допомогою спеціальної системи доставки у просвіт вени після проколу вводиться клей.

Що на мене чекає після склеювання?

Після проведення процедури на ногу НЕ потрібно одягати компресійну панчоху!!. Ви одразу повертаєтесь до своїх справ. Приймати душ чи мити ногу ви зможете одразу після процедури.

Після процедури ви можете вести свій звичний спосіб життя і не обмежувати себе ні в чому.

 

Які бувать ускледнення склеювання?

Тромбофлебіт підшкірних вен

Ущільнення і відчуття тяжів по ходу склерозованих вен виникає в результаті тромбування крові в просвіті. Це не спричиняє загрози для вашого здоровя чи життя, але запалення може супроводжуватись болючістю і почервонінням. Прийом протизапальних медикаментів зменшує болючість і прояви запалення.  Ущільнення і тяжі поступово розсмоктуються, хоча це може займати від кількох тижнів до кількох місяців. У більшості випадків спостерігіється при склерозуванні вен більшого діаметру.

Тромбоз глибоких вен

Тромбування крові у глибоких венах може виникати внаслідок поширення у них клею під час  інєкції. Точних даних про частоту розвитку такого ускладнення немає. Тромбоз глибоких вен в подальшому вимагає відповідного лікування.

Рецидив і залишкові варикозні вени

Якщо після проведення процедури у вас залишились видимі варикозно змінені вени, які спричиняють вам дискомфорт – їх можна усувати додатково через 4-6 міс (склеротерапією або мініфлебектомією).

Алергічні реакції

Слід памятати, що є пацієнти, у яких може розвиватись алергічна реакція на медичний клей. Це буває рідко, проте може бути небезпечним. Тому вам слід повідомити, якщо вам відомо, що у вас є схильність до алергії.

Утворення гранульом

Специфічне ускладнення, яке може виникати лише як реакція на лікування клеєм (при використанні інших методик не виникає) – полягає в утворенні розростань всередині і довкола склеєної вени як реакції тканин на введення клею. Точних даних про частоту немає, але такі випадки описані.

 

Отже, все написане вище може бути для вас сигналом про те, що використання медичного клею Venaseal/Venablock – це саме те, як ви завжди уявляли для себе процедуру лікування вашого варикозу (без операції, без знечулення, без компресійного трикотажу), і ви можете це зробити, просто зателефонувавши, або скориставшись он-лайн формою для запису на консультацію і процедуру Venaseal/Venablock.