Лікування варикозу Львів ♻️ Як лікувати варикоз на ногах? Операція на варикоз - ціна, відгуки | Україна | Судинний хірург - лікар флеболог vascular.in.ua

Як лікувати варикоз?

Варикозна хвороба – це хронічне захворювання, яке трапляється майже у кожного четвертого українця, частше у жінок, і у більшості випадків не призводить до погіршення стану здоров’я, а спричиняє лише косметичну проблему.

Тим не менше, на відміну від багатьох цивілізованих країн світу в Україні набагато частіше можна зустріти чоловіків і жінок із значно запущеними формами цього захворювання – потемнінням шкіри на гомілках та венозними виразками.

Традиційно в Україні пацієнти не люблять звертатись до лікарів, і роблять це коли уже «зовсім зле». Тішить те, що поступово таких людей стає все менше. У випадку із варикозом історично склалось так, що пацієнти мають страх перед лікарнею, тим, що потрібно буде кілька днів чи тиждень лежати там, страх, що не прокинуться від наркозу чи просто перед великою і болісною операцією із великими розрізами, бо протягом багатьох років (а у багатьох регіонах України чи лікарнях досі) лікування варикозної хвороби саме так і виглядало чи виглядає.

Проте, медицина не стоїть на місці. Як і підходи чи методики лікування тих чи інших захворювань. Тільки потрібно ці методики освоїти і застосовувати на практиці. Це стосується і варикозної хвороби. На сьогодняшній день пацієнт із варикозом має можливість прийти в клініку, зробити втручання на венах (без наркозу, спілкуючись під час процедури із своїм лікарем), і через пів години чи годину в гарному настрої своїми ногами піти додому. Звична операція на сьогодні також може і повинна виглядати як амбулаторне втручання із поверненням до звичного способу життя одразу або невдовзі після втручання. У більшості випадків лікування полягає у застосуванні лазерної чи радіочастотної енергії для склеювання уражених вен, після чого нормалізується кровотік в ногах, зникають набряки та загоюються виразки.

Методи лікування варикозу

Отже, вам також нескладно буде обрати метод, який вам найбільше довподоби:

Радіочастотна абляція (РЧА) – дуже ефективний сучасний метод лікування варикозної звороби, який полягає у тому, що стовбур підшкірної вени під масцевим знечуленням запаюють спеціальним радіочастотним катетером зсередини (ендовенозно). Катетер і радіочастотний апарат спеціальним чином вирахувують енергію, необхідну для “спалювання” того чи іншого сегменту вени, після чого катетер нагрівається до температури 120С, і коагулює стінки вени, в результаті вона склеюється і поступово розсмоктується.

 

Ендовенозна лазерна коагуляція радіальним лазером (ЕВЛК) – один із сучасних методів лікування варикозної хвороби, який полягає у тому, щоб замість перевязки або видалення “хворого” стовбуру магістральних підшкірних вен його спалюють лазером зсередни (ендовенозно). Дуже висока температура призводить до руйнування внутрішньої стінки вен, після чого вони спадається (склеюється), перетворюючись на тяж, і в подільшому поступово розсмоктується.

 

Venaseal/Venablock (медичний клей) – інноваційний безопераційний метод лікування варикозної хвороби, який полягає у “склеюванні” неспроможних підшкірних вен спеціальним медичним клеєм, який під контролем УЗД вводиться у стовбур ураженої вени. Безболісна процедура, яка проводиться через прокол шкіри, не потребує анестезії, дозволяє одразу повертатись до звичної роботи, і не передбачає носіння компресійного трикотажу.

 

На щастя, ви уже належите до тих пацієнтів, які знають, які саме малоінвазивні, сучасні і безболісні варіанти лікування у вас є. Тож боятись, страждаючи і запускаючи захворювання уже немає причин.

 

Все просто – варто проконсультуватись, обговорити доступні варіанти лікування, і прийняти рішення, наважившись стати здоровішим. Отож, телефонуйте, або запишіться на консультацію чи процедуру, заповнивши форму онлайн.