Die deutsche Version befindet sich in der Entwicklung Дякую за довіру, і за те, що ви з нами!
Бути здоровим – просто

Ваш путівник у світ здорових судин...

Тут ви можете не лише знайти прості відповіді на свої запитання і зрозуміти шляхи вирішення вашої проблеми, але й проконсультуватись он-лайн, домовитись про консультацію і отримати необхідне лікування, або записатись на операцію чи потрібну вам процедуру.

Турбота про вас

ЛІКУВАННЯ - ЦЕ НЕ ЛИШЕ ОПЕРАЦІЇ, ПРОЦЕДУРИ ЧИ ТАБЛЕТКИ. ЦЕ ВІДЧУТТЯ БЕЗПЕКИ І ДОВІРИ

Індивідуальний підхід.

ВИ ЗАСЛУГОВУЄТЕ НА ПІДБІР НАЙКРАЩОЇ СТРАТЕГІЇ ЛІКУВАННЯ, ЯКА ВАМ ОПТИМАЛЬНО ПІДХОДИТЬ

Найвища кваліфікація.

"ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ" – ЦЕ НЕ ПРОСТО ШАБЛОННІ СЛОВА, А НАША ЩОДЕННА РОБОТА

Кілька слів про мене і моїх колег 

“Ми працюємо так, щоб виправдати вашу довіру.”

Ми любимо судинну хірургію і флебологію. Для нас це не просто робота, а мистецтво, де Ваше бажання стати здоровішим в поєднанні із нашими зусиллями і професіоналізом дозволяють досягнути чудових результатів. Принципи лікування, яких ми дотримуємось:

Up-to-date

Сучасний лікувальний підхід, який сформувався на базі багаторічного вдосконалення, численних стажувань і роботи в Німеччині

Empathic

Пацієнт-орієнтоване лікування із надійним результатом та чудовим косметичним ефектом без болю, страждань і тривалого перебування в лікарні

Safe

Раціональний підхід до вибору схем лікування дозволяє гарантувати безпеку пацієнтам і почуватись впевнено навіть у найскладніших ситуаціях

Наша команда

Ми не сім’я, але розуміємо одне одного чи не з півслова. Ми любимо свою роботу і те, чим ми займаємось, і вкладаємо в це душу. Нас об’єднує спільна філософія і бачення того, як ви маєте почуватись, коли ми поряд. Мені тепло на душі, що у нас така команда.

Віктор Палій Судинний хірург
Найвідповідальніший із тих, кого я знаю
Іра Бурбела Лікар-анестезіолог
Дуже серйозна, але в роботі щира і усміхнена
Тетяна Лисюк Операційна медсестра
Надійна і високопрофесійна
Аніта Турченко старша медична сестра
життєрадісна і завжди зустріне Вас з усмішкою
Назарій Томащук кардіолог
дуже уважний, позбавитись від тривог
Василь Шапринський судинний хірург, флеболог
позитивний і відповідальний, тут ви у надійних руках
Олена Якимчук судинний хірург, естетичний флеболог
знайде навіть найнепомітнішу венку на Ваших ногах
Євгенія Наконечна Старший адміністратор
усміхенна і супервідповідальна
Христина Опалько адміністратор
стресостійка і з хорошим почуттям гумору.
КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ.
Як не заблукати у нетрях судинних захворювань, і про що пам’ятати під час лікування

Патологія судин і системи кровообігу в Україні надзвичайно поширена, і протягом багатьох років стабільно займає перше місце як причина страждань і смерті українців. Більшість судинних проблем можна вчасно діагностувати, і підбирати лікування на ранніх стадіях, що дозволяє уникнути розвитку серйозних чи незворотніх змін, важких ускладнень та передчасної смерті.

ЗАХВОРЮВАННЯ ВЕН, ТРОМБОЗИ І ВАРИКОЗ - НЕ ВИРОК!
АТЕРОСКЛЕРОЗ АРТЕРІЙ. ЯК УНИКНУТИ ГАНГРЕНИ
АНЕВРИЗМИ АОРТИ. ЗАГРОЗА, ПРО ЯКУ ВИ МАЄТЕ ЗНАТИ
ІШЕМІЧНИЙ ІНСУЛЬТ. МОЖНА І ВАРТО ПОПЕРЕДИТИ
ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗНОЇ ХВОРОБИ

На сьогодняшній день лише нестача інформації (і, відповідно, страх) лежить на шляху між вами і можливістю безболісно і комфортно вилікувати варикоз. Сучасні, малоінвазивні та безопераційні методики (лікувания варикозу лазером, радіочастотна абляція та багато іншого) сьогодні доступні кожному! Варто лише дізнатись про це детальніше, і ви зможете наважитись і прийняти рішення позбутись варикозу

Сучасне лікування варикозу

Радіочастотна коагуляція (РЧА)

Сучасне лікування варикозу

Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК)

Найчастіші питання

В цьому розділі ви можете знайти відповіді на найчастіші питання

 • Варикоз можна вилікувати за допомогою таблеток?

  Звичайно, що ні. Застосування сучасних флеботропних препаратів (венолімфотоніків) дозволяє лише зменшити симптоми хронічної венозної недостатності (набряки, важкість, судоми в ногах), проте варикоз нікуди не зникне, функція клапанів не відновиться, а варикозні вени ніколи не будуть нормально функціонувати, порушуючи відтік венозної крові з ніг.

 • Чи можна влітку робити ендовенозну лазерну коагуляцію вен (ЕВЛК)?

  Звичайно можна, адже у нас саме влітку зазвичай з'являється хвилинка вільного часу для себе і свого здоров'я. Оскільки процедура ЕВЛК проводиться без розрізів і без наркозу, в лікарню лягати не потрібно.

 • Як лікують варикоз лазером?

  Сучасна методика корекції варикозних вен без операції лазером називається ендовенозною лазерною коагуляцією (ЕВЛК). Суть методу полягає в тому, що через прокол шкіри під ультразвуковим контролем в вену вводиться лазерний світловод, після чого подається лазерне випромінювання. Під дією високих температур вена запаюється і протягом 6 місяців повністю розчиняється.

 • Що таке радіочастотна абляція?

  Радіочастотна абляція (РЧА) - це сучасний метод лікування варикозної хвороби, який полягає у тому, що через прокол шкіри під контролем ультразвуку у вену заводиться спеціальний радіочастотний катетер, після чого під дією радіочастотної енергії і постійної температури на рівні 120С відбувається запаювання просвіту вени, яка через кілька місяців повністю розсмоктується.

 • Як зараз лікують варикозну хворобу?

  На сьогоднішній день існує величезний арсенал методів лікування варикозної хвороби: склеротерапія, мікротермокоагуляція, ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК, ЕВЛО), радіочастотна абляція (РЧА), механохімічна облітерація вен і медичний клей (Venaseal або Venablock). Вибір оптимального методу лікування залежить від стадії варикозної хвороби, ступеня венозного рефлюксу, діаметру і анатомічних особливостей вен.


Судинний хірург, флеболог