Питання та відповіді | Судинний хірург, лікар флеболог, Львів ♻️ Судинний хірург по венам - ціни, відгуки |

Вітаю!

У різних розділах цього сайту максимально простою і зрозумілою мовою коротко висвітлено основні проблеми із судинами, із якими ви можете стикатись, і які можуть заставляти вас шукати допомоги судинного хірурга. Розміння того, у чому полягає захворювання, які його причини, і що вам самостійно варто робити в першу чергу, щоб попередити прогресування або уникнути ускладнень, допоможе вам подолати страх і не зволікати із початком лікування. Більшість захворювань піддаються лікуванню, якщо ви вчасно на них звертаєте увагу, дбаєте про своє здоров’я і ретельно виконуєте отримані призначення.

Якщо щось із викладеного вам незрозуміло, або ви не маєте можливість потрапити на консультацію, ви можете задати питання у цьому он-лайн чаті. Слід очікувати, якщо ви адекватно сформулюєте запитання, і надасте достатньо додаткової інформації, я зможу вам на нього відповісти.

Пам’ятате, що є багато запитань (зокрема, це стосується призначення лікування), на які можна відповісти лише за результатами особистого огляду, зателефонувавши, або записавшись на консультацію.

З повагою, Роман Радиш

Блог
Набряки ніг при варикозі
Варикоз при вагітності
Профілактика тромбофлебіту нижніх кінцівок
Сучасні методи лікування варикозу
Облітеруючий атеросклероз нижніх кінцівок
Що таке тромбоз нижніх кінцівок?
Реабілітація після операції на варикоз
Що таке флебіт?
Як лікувати діабетичну стопу?
Що робити при варикозі?

1 7 8 9