Питання та відповіді | Судинний хірург, лікар флеболог, Львів ♻️ Судинний хірург по венам - ціни, відгуки |

Вітаю!

У різних розділах цього сайту максимально простою і зрозумілою мовою коротко висвітлено основні проблеми із судинами, із якими ви можете стикатись, і які можуть заставляти вас шукати допомоги судинного хірурга. Розміння того, у чому полягає захворювання, які його причини, і що вам самостійно варто робити в першу чергу, щоб попередити прогресування або уникнути ускладнень, допоможе вам подолати страх і не зволікати із початком лікування. Більшість захворювань піддаються лікуванню, якщо ви вчасно на них звертаєте увагу, дбаєте про своє здоров’я і ретельно виконуєте отримані призначення.

Якщо щось із викладеного вам незрозуміло, або ви не маєте можливість потрапити на консультацію, ви можете задати питання у цьому он-лайн чаті. Слід очікувати, якщо ви адекватно сформулюєте запитання, і надасте достатньо додаткової інформації, я зможу вам на нього відповісти.

Пам’ятате, що є багато запитань (зокрема, це стосується призначення лікування), на які можна відповісти лише за результатами особистого огляду, зателефонувавши, або записавшись на консультацію.

З повагою, Роман Радиш

Блог
Хронічна ішемія нижніх кінцівок (переміжна кульгавість)
Судоми в ногах - лікування
Нічні судоми в ногах
Біль у литках — особливості перебігу та його лікування
Вени та капіляри на ногах — лікування
Біль у ногах у підлітків
Чому печуть ноги?
Чому виникає варикоз?
Як лікувати судини?
Ішемія нижніх кінцівок

1 2 3 4 9