Про клініку Revasco | Судинний хірург, лікар флеболог, Львів ♻️ Судинний хірург по венам - ціни, відгуки |

Клініка судинної хірургії і флебології REVASCO https://revasco.com.ua/ це якісний і професійний медичний простір, де абсолютно відсутнє відчуття лікарні.

У нас панує спокій та затишок. Саме тут одні з найкращих судинних хірургів і флебологів обстежать Вас та Ваші судини у просторому й світлому кабінеті на високотехнологічному обладнанні експертного класу згідно європейських протоколів, і запропонують Вам вирішення Вашої проблеми із використанням сучасних, безболісних і ефективних методик.

 

В наших операційних не лише бездоганно чисто і безпечно, але й створено унікальну антистрес атмосферу, щоб Ви під час процедур, операцій чи маніпуляції могли відволіктись, невимушено спілкуючись із нами, або слухаючи музику, водночас перебуваючи під контролем для Вашої безпеки.

 

Наші палати – це затишні кімнати відпочинку, з приємною музикою та великими зручними кріслами для спільного перебування з близькими, очікування та відновлення після процедури.

 

Завдяки сучасним технологіям та експертним методикам лікування одразу після маніпуляції Ви зможете піти додому, не випасти з шаленого робочого графіка та одразу повернутись до своєї щоденної фізичної та професійної активності.

 

Лікування у Нас – це максимально комфортні умови, повага до Вас і Вашої приватності, сучасні підходи до лікування та висококваліфіковані спеціалісти.

Відкритий запис до спеціалістів:

  • судинний хірург, флеболог
  • кардіолог
  • реабілітаційний масаж